Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Juniori - Jakub Sýkora výborné 3. miesto na Poland Open

Tento víkend naši chlapci štartovali na Pražskom turnaji a taktiež aj ako reprezentácia na turnaji v poľskom Racibórzi.

Košice, Praha (29-30.5.2015) TJ Bohemians Praha pozvala na turnaj  "Memoriál Garbaczewského a F. Vejsady" aj náš klub, na ktorý vycestovali dvaja juniori pod vedením trénera Štefana Csorbu. Vo váhe 74 kg štartoval ešte vekom kadet Samuel KORŠŇÁK, ktorý v konkurencii štyroch pretekárov vybojoval striebro. Nestačil len na zápasníka z Ukrajiny, ktorému počas zápasu musel vzdať z dôvodu nezastavenia krvácania z nosa. Vo váhe 84 kg bojoval Matúš SÝKORA, taktiež v konkurencii štyroch pretekárov. Nad jeho sily bol český reprezentant, s ktorým prehral 3:9 a rakúsky borec, kde prehra s ním 2:11 znamenala pre Matúša konečné tretie miesto. Gratulujeme!   

Košice, Racibórz (29-31.5.2015) Na programe tento víkend boli pre juniorskú reprezentáciu otvorené majstrovstvá Poľska "Poland open juniorov". Turnaja sa zúčastnilo 60 juniorov z krajín POL, RUS, LTU, UKR, GER. Tréner Marek SCIRANKA vycestoval iba s Jakubom SÝKOROM. Gabriel TYSZsa turnaja nemoho zúčastniť zo zdravotných dôvodov.

Prvý súťažný deň sa Jakubovi darilo, keď v prvom kole porazil nemca Oswalda 12:2, následne mal voľný los a v semifinále mu stál v ceste do finále rus Ilyasov a prehral 0:10. Preto na druhý deň v bojoch o medaile Jakub zápasil o bronz s poľským reprezentantom Olenczynom, ktorého dobre pozná. Podarilo sa mu ho poraziť 10:4, čo znamenalo výborné tretie miesto a bronz pre nášho najúspešnejšieho juniora.   mb

 


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961348

Úvodná stránka