Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Juniori - Máme tri tituly, tréner nie je spokojný

Košice, Šamorín (7. marec 2013) - Z majstrovstiev SR v zápasení voľným štýlom juniorov, ktoré sa uskutočnili v Šamoríne v sobotu, 2. marca, sa naši chlapci vrátili s tromi individuálnymi titulmi a pohárom za prvé miesto v súťaži družstiev. Tréner košických juniorov však nie je spokojný. Ustúpili sme totiž z minuloročných pozícií. 

Vlani v Bratislave boli "zlatí" piati: Dávid Berdis, Peter Janica, Pavol Kmeč, Jakub Sciranka a Michael Bodnár. Do Šamorína cestovala naša výprava s jednoznačným cieľom - obhájiť počet prvenstiev. Nepodarilo sa, a preto tá nespokojnosť nášho klubového trénera. "Išli sme v úlohe favorita, čo sa aj potvrdilo, ale s tým, čo sme dosiahli, nemôžem byť spokojný. Reálne sme mali na štyri tituly. Získali sme len tri. Michal Pavlík nedokázal vyhrať s ´grečákom´ a po celkove slabom výkone prehral. Troška ma mrzí spôsob prehry. Ostatní potvrdili úlohy favoritov a ako Jakub Sciranka, tak aj Mišo Bodnár zápasili dobre. Výborný výkon podal vekom ešte kadet Gabi Tysz. Napreduje a svojou usilovnosťou je príkladom. Paľo Kmeč prechodom do vyššej hmotnostnej kategórie stratil a bude chvíľu trvať, kým sa tam aklimatizuje. Dávid Polačko tiež potvrdil stúpajúcu formu a po odchode Miša Bodnára medzi seniorov môže byť jednotkou. Určité tréningové výpadky Slava Kupča a Dávida Berdisa im zabránili umiestniť sa lepšie," zhodnotil účinkovanie juniorov ZK Košice 1904 na domácom šampionáte tréner J. Dancák.

Na majstrovstvách sa predstavilo 54 pretekárov. "Z môjho pohľadu to hovorí o určitom poklese alebo o finančných problémoch klubov," uzavrel tréner.


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961073

Úvodná stránka