Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Juniori, žiaci - J. Mesiarkin najtechnickejším zápasníkom turnaja!

Košice, Plzeň (CZE) (27-28.2.2015) V českom meste Plzeň sa konal každoročný medzinárodný turnaj, na ktorom nechýbali ani košickí borci. Tréner Mgr. J. Dancák, asistent trénera žiakov Štefan Csorbaa p. Závacký vycestovali s 9 pretekármi. Turnaj bol ako po iné roky bohatý na účastníkov. Medzi 200 pretekármi z 29 klubov a troch krajín sa nestratili ani zápasníci ZK Košice 1904.

Spomedzi žiakov sa najviac darilo V. Váňovi /80 kg/, ktorý sa tešil zo zisku zlatej medaile. Vo finále váhy 69 kg  na svojho súpera nestačil M. Závacký, ktorý si tak domov odniesol striebro. Žiaci F. Titka /40 kg/ a  P. Tomlein /73 kg/ obsadili zhodne 4. miesto.

V juniorskej kategórii do 66 kg najväčší úspech zaznamenal odchovanec Bánoviec nad Bebravou J. Mesiarkin, ktorý si vybojoval prvé miesto a taktiež ho vyhlásili za najtechnickejšieho zápasníka turnaja. Na prvom stupni víťazov stáli aj V. Korba /96 kg/ a Ľ. Kundrát /74 kg/, ktorý v skupine prehral so svojim kolegom z klubu S. Mochnáčom, no pri vzájomných porážkach v skupine do finále postúpil Ľubo a využil svoju šancu. Striebro si vybojoval R. Peťák vo váhe do 84 kg, kde nestačil na českého reprezentanta. V rovnakej kategórii obsadil tretie miesto M. Sýkora, ktorý prehral okrem čecha aj s kolegom z klubu R. Peťákom.   (mb)

 

Chlapcom k výkonom srdečne gratulujeme!

 


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1993702

Úvodná stránka