Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Kadeti, Juniori - XXV Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej

Dňa 25.- 27. novembra sa konal v poľskom meste Krašnik, už 25. ročník Medzinárodného turnaja „O pohár zeme Krašnickej". Na tento turnaj vycestovalo s trénerom M. Jedličkom osem chlapcov a to v kategóriach juniorov a kadetov.

Naši juniori nevstúpili do turnaja veľmi šťastne, keď v hmotnostnej kategórii do 74 kg sa predstavil Ľuboš Kundrát, v prvom stretnutí podľahol Poliakovi na technickú prevahu, druhý zápas dokázal vyhrať na lopatky, no v treťom stretnutí podľahol taktiež Poliakovi na technickú prevahu.

V hmotnostnej kategórii do 84 kg, zápasil Samuel Koršňák. Žiaľ prehral obidve stretnutia na technickú prevahu, najskôr s Poliakom a potom z Rusom a s turnajom sa tak rozlúčil.

V hmotnostnej kategórii do 96kg, sa najmenej darilo Matúšovi Sýkorovi, keď svoje dve stretnutia prehral na technickú prevahu a svojim súperom z Bieloruska a Poľska nedokázal vziať ani bod.

Naši kadeti predviedli na poľských žinenkách o niečo viac. V hmotnostnej kategórii do 50 kg sa Jakubovi Závackému podarilo prvý zápas vyhrať 11:9 nad Poliakom, ale ďalšie stretnutia prehral zhodne na technickú prevahu a z turnajom sa rozlúčil.

V kategórii do 46kg si nový člen ZK Košice 1904 Samuel Bučko vybojoval svoj prvý zápas  a vyhral s Poliakom 5:4 na body, v semifinále prehral z Poliakom na technickú prevahu a tak sa predstavil v boji o 3-5.miesto, v ktorom vyhral na lopatky a obsadil konečné 3.miesto.

Druému odchovancovi klubu JUNO Sport Stará Ľubovňa a dnes taktiež študentovi športového gymnázia v Košiciach, Lukášovi Neupauerovi sa v hmotnostnej kategórii nedarilo, keď v prvom zápase prehral z Poliakom 6:8 na body, a v druhom taktiež z Poliakom ale na lopatky.

V hmotnostnej kategórii do 76 kg sa predstavil Patrik Tomlein, ktorý svoj prvý súboj síce prehral, ale potom sa dvomi výhrami dostal do repasáže, v ktorej prehral z Poliakom na technickú prevahu a do bojov o 3-5.miesto už nezasiahol.

V najťažšej hmotnostnej kategórii do 100 kg sa Viktor Váňa dostal cez 2 súperov až do finále, v ktorom podľahol Poliakovi na lopatky. Viktor obsadil napokon 2.miesto a potvrdil tak pozíciu najúspešnejšieho kadeta v ZK Košice 1904.  msy

 

K dosiahnutým výsledkom chlapcom gratulujeme!!!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1993635

Úvodná stránka