Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Kadeti, juniori - XXVII ročník Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej

Na „XXVII ročník Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej“ ktorý sa uskutočnil 12.-14.10.2018 vycestovali naši šiesti pretekári pod vedením trénera M. Jaroša a rozhodcu M. Sýkoru  na tento turnaj s medzinárodnou účasťou z 12 krajín a to: z Francúzska, Španielska, Izraela, Švédska, Ukrajiny, Bieloruska, Ruska, Litvy, Lotyšska, Estónska, Slovenska a domácich klubov z Poľska. 

Našim pretekárov sa darilo nasledovne: 
V hmotnostnej kategórií do 53 kg u junioriek obsadila Nina Kollárová piate miesto z 10 pretekárok. Nina si v prvom zápase poradila s Poľkou v druhom kole nestačila na Ukrajinku a prehrala na technickú prevahu a v boji o bronzovú medailu nestačila na Ukrajinku s ktorou prehrala 11:7 na body. 
V kategórií kadetov zápasili: 
Jakub Závacký v 65-ke, kde v prvom zápase prehral na body s kolegom z Nitry Verešom 6:11, v druhom stretnutí vyhral s Poliakom a to najtesnejším rozdielom 4:3, následne porazil ďalšieho Poliaka na lopatky ale nakoniec prehral s reprezentantom Francúzska 5:12 na body a s turnajom sa tak rozlúčil. 
V hmotnostnej kategórií do 71 kg zápasil Martin Kubela, ktorý si pripísal dve prehry na technickú prevahu a taktiež v turnaji skončil. 
V 92-ke si Matej Beneš v prvom kole poradil s Poliakom na body 6:1, no v ďalších dvoch už na svojich súperov nestačil a prehral na body 0:9 respektíve na technickú prevahu. 
Najväčšiu radosť trénerovi urobil Makar Vyhyvskyi v hmotnosti do 70 kg, ktorí sa dostal cez pretekára s Poľska na technickú prevahu, reprezentanta Izraelu 4:6 na body až do semifinále v ktorom na body 4:3 porazil pretekára z Ruska a zabezpečil si boj o zlatú medailu. Vo finále prehral s reprezentantom s Poľska 0:8 a obsadil tak krásne druhé miesto. 
Druhú medailu nám vybojoval v 92-ke Patrik Tomlein, ktorý si po dvoch prehrách na technickú prevahu s Poliakom a Ukrajincom nakoniec vybojoval bronz a to výhrou s Ukrajincom.   msy

 

 

Za reprezentáciu klubu pretekárom ĎAKUJEME a GRATULUJEME k dosiahnutým úspechom!!!    


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


2143382

Úvodná stránka