Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Kadeti, Seniori, Seniorky - 43. ročník MT Mládeže a priateľstva a 2.ročník Women´s cup

Prievidza (12.09.2015) - Na 43.ročníku medzinárodného turnaja mládeže a priateľstva a 2.ročníku pohára žien sa zišlo spolu vyše 200 pretekárov. Okrem slovenských a českých klubov pozvanie prijali aj krajiny Srbsko, Ukrajina a Bulharsko. Pod vedením trénera Mgr. M. Jedličku za ZK Košice zápasili: P. Kundra, Hany Al-Kubaty, M. Závacký, J. Mesiarkin, Ľ. Kundrát, M. Sýkora, M. Bodnár a medzi ženami sa predstavili D. Kollárová, A. Šambronská a kadetka S.Zámočníková. 

 

Najvýraznejší úspech medzi kadetmi zaznamenal vo váhe do 69 kg J.Mesiarkin a M. Závacký, ktorí sa stretli vo finále. Matej musel posledný zápas vzdať kvôli zraneniu ruky.

Medzi kadetmi získal bronz P. Kundra vo váhe do 46 kg. 

Seniorská váha do 86 kg bola najviac obsadená. Spomedzi 10 zápasníkov si Ľ. Kundrát vybojoval "iba" 4.miesto. V zápase o bronz sa stretol s naším bývalým žiakom OŠG M.Júnom zo Slávie Snina, s ktorým prehral tesne 12:11.

Veľkou škodou bolo, že váha do 97 kg, v ktorej štartovali naši dvaja seniori, bola obsadená len 4 zápasníkmi. Prvé miesto obsadil M. Bodnár a druhé M. Sýkora.

V hmotnostnej kategórii 52 kg medzi kadetkami dominovala S.Zámočníková, ktorá vyhrala 4 zápasy nad reprezentantkami BUL, CZE a dvomi zo Slovenska. V ženskej kategórii sa stretli na žinenke klubové kolegyne vo váhe do 63 kg zvíťazila A.Šambronská a D.Kollárová obsadila tretie miesto. Za družstvo ZK Košice 1904 sme si odniesli II.miesto v súťaži Women´s cup.   ah

Ďakujeme za pekný vstup do súťažnej sezóny!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961233

Úvodná stránka