Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Kadeti, ženské zložky - Z Dunajskej Stredy so siedmimi titulmi majstra SR!!!

Košice, Dunajská Streda (03.03.2018) Sobota patrila našim voľnoštýliarom. V športovej hale v Dunajskej Strede sa konali MSR kadetov a zároveň aj MSR všetkých ženských zložiek. Náš klub mal silné zastúpenie, vďaka čomu sme získali prvenstvo v hodnotení družstiev. Na trénerskú stoličku si sadal Štefan Csorba. Výjazdu sa zúčastnil aj náš prezident klubu, Ján Tokár ml.

 

Prvý titul nám zabezpečil vo váhe do 48 kg Samuel Bučko. Druhý finálový zápas zvládol Jakub Zavacký, ktorý zdolal domáceho zápasníka Andreasa Gálla. Vo váhe do 71 kg sa nám predstavil Makar Vyhivskyi, ktorý si poradil s repzezentantom z Dunajplavby Bratislava Mikézom. Pre Makara to bol už druhý majstrovský titul v tomto roku. Tešíme sa, že sa nám ako nová posila pre náš klub takýmto spôsobom zavďačuje. V rovnakej hmotnostnej kategórii zápasil aj Lukáš Neupauer. Pre odchovanca klubu Stará Ľubovňa a aktuálne študenta Športového gymnázia v Košiciach, to bola bronzová priečka. Košický odchovanec Patrik Tomlein jednoznačne ovládol hmotnostnú kategóriu do 80 kg. Ďalším študentom Športového gymnázia je aj Adam Fedorco, ktorý zabojoval a obsadil druhé miesto. Matej Béneš skončil na konečnej piatej pozícii.

Súčasne s kadetskými bojmi o tituly, mali možnosť zápasiť o najvyššie priečky aj voľnoštýliarky. Úroveň ženskej základne je z roka na rok slabšia, no veríme, že sa to zmení a aj naše dievčatá budú mať k zisku titulu ťažšiu cestu. V každej kategórii boli obsadené 2 pretekárky, takže sa zápasilo na dva víťazné boje. Tieto každá z košičaniek zvládla na výbornú, preto si zaslúžene priviezli domov tituly majsteriek Slovenska: Nina Kollárová, Patrícia Peťáková a Dominika Kollárová.   ah

 

Oficiálne výsledky TU:

 

Všetkým pretekárom srdečne blahoželáme a ďakujeme za veľmi úspešný výjazd za titulmi Slovenska!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1993675

Úvodná stránka