Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Kadeti - Zlatý M. Vyhivskyi na Brandenburg cup v Luckenwalde

Košice, Luckenwalde (GER) (8.-9.6.2018) Do nemeckého mestečka Luckenwalde vycestoval náš klub na každoročný kvalitný kadetský turnaj. V piatok ráno spolu s trénermi M. Jarošom, M. Scirankom, Š. Csorbom a prezidentom klubu J. Tokárom vycestovalo 7 chlapcov zabojovať na tento turnaj. Spolu s chlapcami vycestoval aj náš mladý rozhodca M. Sýkora, ktorý išiel zbierať ďalšie rozhodcovské skúsenosti aj v zahraničí.

 

Najviac sa darilo Makarovi Vyhivskemu vo váhe 71kg, ktorý po výborných zápasoch a štyroch víťazstvách odchádzal domov so zlatou medailou. Makar minulý rok nastúpil na športovú školu a tešíme sa z jeho výkonov a tréningového prístupu, ktorý sa preukázal aj na tomto turnaji. Gratulujeme a tešíme sa z jeho prínosu pre náš klub. 

                               

Pekné výkony podali aj Samuel Bučko 48kg, Jakub Zavacký 65kg a Viktor Váňa 92kg, ktorí zhodne obsadili 5. miesta. Každému jednému medaila ušla len o kúsok, dúfame, že na svojich chybách popracujú a nabudúce si domov odnesu ako odmenu cenné kovy.

Menej sa darilo Lukášovi Neupauerovi 71kg, Matejovi Bénešovi 92kg a Adamovi Fedorcovi 110kg, ktorí po prehratých zápasoch vypadli z turnaja a ďalej už nezápasili.

 

GRATULUJEME!

 


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961015

Úvodná stránka