Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Mladší žiaci, juniorky, seniorky - XXXIV. ročník memoriálu J. Svitača

Nitra (19.9.2015) Memoriál J. Svitača sa nezaobišiel ani bez zástupcov košických chlapcov a dievčat. Na turnaj vycestovala zápasnícka pätica ZK Košice pod vedením Mgr. Miroslava Jedličku. V nitrianskej športovej hale sa zišlo spolu 136 účastníkov. Okrem slovenských klubov pozvanie prijali aj kluby z Maďarska, Česka a Rakúska.
Najviac sa darilo Filipovi Titkovi 44 kg a Dominike Kollárovej 56 kg, ktorí nenašli premožiteľov a vybojovali si prvé miesta. Filip v konkurencii 10 pretekárov prešiel prvými dvoma kolami bez zaváhania a víťazstvo vo finále 12:2 proti českému reprezentantovi znamenalo zlatú medailu.
Dominika mala dve súperky a to domácu pretekárku, ktorú porazila 9:0 a reprezentantku z Rakúska, nad ktorou zvíťazila technickou prevahou.
Naša seniorka Andrea Hajduková-Šambronská vo váhe 63 kg mala na kategóriu žien pomerne dobré zastúpenie, 6 pretekárok. Prvé kolo porazila maďarskú súperku bez problémov, no vo finále ju čakala rakúska zápasníčka, ktorú poznala z minuloročnej súťaže. Tento rok sa jej však rakúšanku nepodarilo poraziť a po prehre 2:4L obsadila pekné druhé miesto.
V zastúpení mladších žiakov nás reprezentovali Sebastián Rusňák 40 kg a Mikuláš Lešo 52 kg, tí zhodne obsadili 4. miesta, keď v boji o bronz prehrali na lopatky.

Na turnaji sme mali zastúpenie rozhodcovskej dvojice Matej Gardoš a Ivan Vymazal a tabuľkárky Andrei Hajdukovej - Šambronskej.   mb

Chlapcom a dievčatám GRATULUJEME! 

 


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961345

Úvodná stránka