Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Prípravka - 3 ročník O pohár riaditeľky CVČ v Moldave n. Bodvou ovládli naši najmenší!

Moldava n. Bodvou, Košice (26.5.2018) Posledný májový víkend sa konal už tretí ročník medzinárodného turnaja O pohár riaditeľky Centra voľného času v Moldave nad Bodvou. Turnajčeka sa zúčastnilo 53 detí z toho 9 našich bojovných indiánov pod vedením trénerov J. Jackanina a M. Želinského. Vďaka skvelým výsledkom naši chlapcov si tréneri z Moldavy odniesli prvé miesto v poradí družstiev k čomu im gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu nášho klubu.

 

Jednotlivé výsledky:

Mladší žiaci:

37kg:

1.      JasinskiBartoszRzeszow(POL)                                                                                               

2.      Balog Kristián - Fiľakovo

3.      Koteleš Zoltán - ZK Moldava

40kg:

1.      Farkaš Dávid - SĽ

2.      Garnek Peter - SĽ

3.      GladišThomas - SSN

44kg:

1.      Žeňuchová Andrea - VSN

2.      Daniš Miroslav - WJKE

3.      KrzemienieckiMikolaj - Rzeszow

4.      Béreš Matúš - Mol

48kg:

1.      Rochecki Michal - Rzeszow

2.      Pekár Kevin - SĽ

3.      Ucekajová Zuzana - Mol

52kg:

1.      Balász Kristián - FIĽ

2.      Goleňa Richard - KE

68kg:

1.      Beck Samuel - KE

2.      Beck Patrik - KE

3.      Koľvek René - Mol

4.      Rozenberg Ľuboš - Mol

5.      Kaščák Ľuboš - Mol

 

Prípravka I.

26kg:

1.      Múčková Sofia - Olymp

2.      Melas Tomáš - BAN

3.      Klembara Peter - SĽ

28kg:

1.      Melas Andrej - BAN

2.      Kukura Eduard - KE

3.      Salomon Jakub  SĽ

30kg:

1.      Kmetz Martin - KE

2.      ZylaPremyslaw - Rzeszow

32kg:

1.      Jaroslav Zaremba - VSN

2.      Anton Hubert - Rzeszow

36 kg:

1.      Gálik Maxim - SĽ

2.      Strenk Ivan - SĽ

40kg:

1.      Vasilenko Roman - KE

2.      Szaffko Peter - KE

3.      Lešanič Marek -SNN

4.      Mladenov Jakub - SSN

5.      Nagy Dorián - MOL

Prípravka II.

22kg:

1.      Dragan Patrik - WJKE

2.      Spišák Marek - WJKE

24kg:

1.      Haburaj Matúš - SSN

2.      GladišLukas - SSN

3.      Múčka Simone - Olymp

26kg:

1.      Firkaľ Oliver - SSN

2.      Šváb Dávid - MOL

28kg:

1.      Aľušík Štefan - SSN

2.      ZylaPiotr - Rzeszow

3.      Cholota Alexander - Rzeszow

40kg:

1.      Timočko Pavol - SĽ

2.      Szmolniczký Damián - MOL

53kg:

1.      SzilagyiNikolaj - KE

2.      Madvec Marko - WJKE

3.      Minárik Jakub - KE

 

Poradie klubov:
1. miesto ZK Košice 1904/52 bodov
2. miesto ZK Wrestling Stará Ľubovňa/44 bodov
3. miesto Stal Rzeszow - Poľsko/38 bodov
4. miesto ZK Slávia Snina/37 bodov
5. miesto Zápasnícky klub Moldava nad Bodvou/32 bodov
6. miesto ZK Wrestling Jedla Košice/24 bodov
7. miesto ZK Vihorlat Snina/14 bodov
8. miesto ZK Fiľakovo/12 bodov
8. miesto MZK Bánovce nad Bebravou/12 bodov
10. miesto ZK Olymp Partizánske/11 bodov

 


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroup







Spolupracujeme


1961066

Úvodná stránka