Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Prípravka, mladší žiaci - I.ročník "O pohár riaditeľky CVČ"

Košice, Moldava nad Bodvou (28.05.2016) Historicky prvý ročník v zápasení v Moldave sa niesol vo veľmi príjemnej atmosfére a pohostinnosti. Pod tento úspech sa podpísal tréner prípravky Martin Sciranka a riaditeľka CVČ CVrČek Mgr. Mária Tóthová. V centre voľného času sa pomaly rozbieha práve vďaka trénerovi Martinovi aj zápasenie. Sme veľmi radi, že tento šport napreduje a deťom rastie konkurencia. Pozvanie na tento turnaj prijali Košické kluby ZK Košice 1904 a Wrestling Jedla, JUNO Sport Stará Ľubovňa a Slávia Snina. Na prvý ročník prišlo takmer 40 zápasníkov.Všetkým deťom týmto chceme poďakovať za skvelé výkony! 

 

Výsledky:

 

Prípravka

Hmotnosť do 20 kg / 4 pretekári

I.miesto - Remiáš Richard - ZK Košice 1904

II.miesto - Konderla Oliver - ZK Košice 1904

III.miesto - Remiáš Marko - ZK Košice 1904

IV. miesto - Gladiš Lukas - SĽ

 

Hmotnosť do 24 kg / 4 pretekári

I.miesto - Petráš Nikolas - ZK Košice 1904

II.miesto - Medviď Jakub - ZK Košice 1904

III.miesto - Kováč Matúš - Moldava n/B.

IV. miesto - Kukura Eduard - ZK Košice 1904

 

Hmotnosť do 28 kg / 5 pretekárov

I.miesto - Szaffko Peter - ZK Košice 1904

II.miesto - Mladenov Jakub - Slávia Snina

III.miesto - Majerníček Timon - Wrestling Jedla

IV.miesto - Almáši Dávid - Moldava n/B.

V.miesto - Verboczi Tomáš - Moldava n/B.

 

Hmotnosť do 32 kg / 2 pretekári

I.miesto - Gladiš Thomas - SĽ

II.miesto - Kotoleš Zoltán - Moldava n/B.

 

Hmotnosť do 36 kg / 4 pretekári

I.miesto - Vokál Michal - ZK Košice 1904

II. miesto - Daniš Miroslav - ZK Košice 1904

III.miesto - Kováč Šimon - Moldava n/B.

IV.miesto - Vasilenko Roman - ZK Košice 1904

 

Hmotnosť do 40 kg / 3 pretekári

I.miesto - Rozenberg Ľuboš - Moldava n/B.

II.miesto - Graban Thomas - Moldava n.B.

III.miesto - Klembara Samuel - Wrestling Jedla

 

Hmotnosť do 53 kg / 3 pretekári

I.miesto - Becka Patrik - ZK Košice 1904

II.miesto - Remiáš Gabriel - ZK Košice 1904

III.miesto - Tokár Jaroslav - Slávia Snina

 

Mladší žiaci

Hmotnosť do 33 kg / 3 pretekári

I.miesto - Sivčo Patrik - Slávia Snina

II.miesto - Paločko Jozef - Moldava n/B.

III.miesto - Benický Eduard - Moldava n/B.

 

Hmotnosť do 40 kg / 3 pretekári

I.miesto - Benco Daniel - Wrestling Jedla

II.miesto - Hrinková Karin - Wrestling Jedla

III.miesto - Čonta-Skyba Samuel - ZK Košice 1904

 

Hmotnosť do 57 kg / 3 pretekári

I.miesto - Hvizdoš Alexej - Wrestling Jedla

II.miesto - Beck Samuel - ZK Košice 1904

III.miesto - Andrejko Oliver - Slávia Snina

 

Hmotnosť do 62 kg / 2 pretekári

I.miesto - Takács Samuel - Wrestling Jedla

II.miesto - Košťa Radovan - ZK Košice 1904

 

Družstvá

I.miesto ZK Košice 1904

II.miesto Moldava nad Bodvou

III.miesto Wrestling Jedla

IV.miesto Slávia Snina

V.miesto Stará Ľubovňa

 

G R A T U L U J E M E !!!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 21.5.2019

meniny má: Zina

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroup







Spolupracujeme


1915507

Úvodná stránka