Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Prípravka, žiaci - I.kolo mestskej ligy Košice

Košice (17.11.2015) Pre mnohých deň voľna, no 17.november znamenal pre našich najmenších zápasníkov otvorenie jesennej časti mestskej ligy. Domáci klub ZK Košice 1904 privítal kolegov z Wrestling Jedla, ale aj chlapcov zo Slávie Snina. Spolu 45 detí sa postaralo o pekné športové dopoludnie, na ktoré sa prišiel pozrieť aj športový riaditeľ klubu Jozef Lohyňa. Ďakujeme trénerom Mgr. Miroslavovi Jedličkovi, Bc. Martinovi Scirankovi, Ľubošovi Hriňákovi, Petrovi Hrinkovi a za Sláviu Snina Tónovi Andrejkovi, všetkým rodičom, rozhodcom Ivanovi Vymazalovi, bratom Sýkorovcom, Ľubošovi Kundrátovi a najmä našim deťom za skvelé výkony!

 

Výsledky z I.kola

 

20kg - 1.Nikolas Petráš     ZK Košice 1904

           2. Richard Remiáš   ZK Košice 1904

           3. Marko Remiáš     ZK Košice 1904

 

23kg - 1. Tomáš Kolpaský   ZK Košice 1904

            2. Timon Majerníček  ZK Wrestking Jedla Košice

            3. Marián Mokráň   ZK Wrestking Jedla Košice

                                                                                             

25kg - 1. Gerald Janitor  ZK Wrestking Jedla Košice

           2. Samuel Vokál ZK Košice 1904

           3. Timur Miškus ZK Košice 1904

           4. Krištof Saksl ZK Košice 1904

           5. Martin Kmec ZK Košice 1904

 

28 kg - 1.Áron Peťák ZK Košice 1904

            2. Richard Saksl ZK Košice 1904

            3. Jakub Mladenov ZK Slávia Snina

            4. Peter Szaffko ZK Košice 1904

            5. Lukáš Leinberger ZK Wrestling Jedla Košice

 

30 kg - 1. Patrik Sivčo ZK Slávia Snina

            2. Lucia Ongáľová ZK Wrestling Jedla Košice

            3. Juraj Jakab ZK Košice 1904

 

35 kg - 1. Alex Furman   ZK Košice 1904

            2. Michal Vokál   ZK Košice 1904 

            3. Miroslav Daniš ZK Košice 1904

            4. Matej Turis ZK Košice 1904

            5. Daniel Benco ZK Wrestling Jedla Košice

            6. Nikolas Furman ZK Košice 1904

 

42 kg  1. Samuel Zummer ZK Košice 1904

           2. Karin Hrinková ZK Wrestling Jedla Košice

           3. Gabriel Remiáš ZK Košice 1904

 

50 kg - 1 Mikuláš Lešo ZK Košice 1904

            2. Oliver Andrejko ZK Slávia Snina

            3. Tony Girman ZK Wrestling Jedla Košice

            4. Patrik Buchlák ZK Slávia Snina

 

54 kg - 1. Samuel Beck ZK Košice 1904

            2. Radovan Košťa ZK Košice 1904

            3. Richard Čmil ZK Slávia Snina

            4. Rossi Derenkowski ZK Košice 1904

 

67 kg - 1. Adrián Petrovka ZK Slávia Snina

           2. Petra Sakslová ZK Košice 1904

 

70 kg - 1. Daniel Ondrejkovič ZK Košice 1904

            2. Alexej Hvizdoš ZK Wrestling Jedla Košice

            3. Samuel Takács ZK Wrestling Jedla Košice

            4. Daniel Chmel ZK Košice 1904

            5. Karol Saksl ZK Košice 1904

 

86 kg - 1. Patrik Tomlein ZK Košice 1904

           2. Adam Fedorco ZK Slávia Snina

 

 

GRATULUJEME !!!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroup







Spolupracujeme


1993594

Úvodná stránka