Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Prípravka, Žiaci - Košice na prvom mieste po 1. kole Žiackej ligy

 

Košice, (28.4.2018) Prvé kolo Krajskej žiackej ligy sa konalo v Košiciach a naše detičky sú na prvom mieste len o jediný bod za mestským rivalom Wrestling Jedla. Tejto ligy sa zúčastnilo 73 detí z 8 klubov. Poradie bolo nasledovné:

1. ZK 1904 Košice / 83b.

2. Wrestling Jedla Košice / 82b.

3. Wrestling Stará Ľubovňa / 79b.

4. Slávia Snina / 69b.

5. ZK Moldava nad Bodvou /30b.

6. ZK Fiľakovo /26b.

7. Vihorlat Snina /25b.

8. Lokomotíva Rimavská Sobota /12b.

 

 

Chlapcom GRATULUJEME a veľa štastia v ďalších kolách!

 

Jednotlivé umiestnenia:

Prípravka B 22kg

Špišak Marek                    2011      WJ Košice

Prípravka B 24kg

 Kovalčík Raynn                2010      Wrestling SĽ

Haburaj Marúš                                 2010      SLAVIA Snina

Dragan Patrik                    2010      WJ Košice

Gladiš Lukas                      2011      SLAVIA Snina

Prípravka B 26kg

Firkaľ Oliver                       2011      SLÁVIA Snina

Klembara Peter                               2009      Wrestling SĽ

Prípravka B 30kg

Kukura Eduard                 2009      ZK Košice 1904

Prírpavka B 33kg

Aľušik   Štefan                  2010      SLAVIA Snina

Plučinský Mário               2009      Wrestling SĽ

Prípravka B 36kg

Strenk Ivan                        2009      Wrestling SĽ

Kovaľčik Shayne              2009      Wrestling SĽ

Prípravka B 40kg

Gondek Maroš                2009      Wrestling SĽ

Szmolnický Damián        2010      ZK Moldava

Prípravka B 52kg

Andrejko Filip                   2009      SLÁVIA Snina

Prípravka B 65kg

Minárik Jakub                   2009      ZK Košice 1904

Prípravka A 24kg

Konderla Oliver                 2008      ZK Košice 1904

Prípravka A 26kg

Súkeník Martin                                2008      Lokomotíva RS

Prípravka A 30kg

Kmetz Martin                   2008      ZK Košice 1904

Majerníček Timon          2008      WJ Košice

Prípravka A 33kg

Zaremba Jaroslav            2008      VIHORLAT Snina

Haburaj Mathias             2008      SLAVIA Snina

Prípravka A 36kg

 Zavacky Michal               2007      ZK 1904 Košice

Galík Maxim                      2008      Wrestling SĽ

Zdravecký Viktor             2008      ZK 1904 Košice

Hanišák Matúš                 2008      Wrestling SĽ

Derevjaník  Michal         2008      Wrestling SĽ

Lazar Kevin                        2007      ZK Fiľakovo

Prípravka A 40kg

Garnek Peter                   2007      Wrestling SĽ

Lešanič Marek                  2008      SLAVIA Snina

Vasilenko Roman            2008      ZK 1904 Košice

Mladenov Jakub             2008      SLAVIA Snina

Szaffko Peter                   2008      ZK Košice 1904 

Balyo Krisztián                  2008      Lokomotíva RS

Prírpavka A 44kg

Vokál  Michal                    2007      ZK 1904 Košice

Gladiš Thomas                 2007      SLÁVIA Snina

Danyi Kevin                       2007      ZK Fiľakovo

Prípravka A 48kg

Klembara Samuel           2007     WJ Košice

Pekár Kevin                                     2007     Wrestling  SĽ

Ucekajová Zuzana          2007      ZK Moldava

Prípravka A 52kg

Szilagyi Nikolaj                  2008    ZK Košice 1904

Prípravka A 65kg

Beck Patrik                        2007      ZK Košice 1904

Mladší žiaci 35kg

Tkač Adam                         2005      ZK Košice 1904 

Koteleš Zoltán                  2006      ZK Moldava

Mladší žiaci 38kg

Balogh Kristián                 2006      ZK Fiľakovo

Mladší žiaci 40kg

Farkaš Dávid                     2006      Wrestling SĽ

Ongaľová Lucia                2006      WJ Košice

Daniš Miroslav                 2006      WJ Košice

Jakab Juraj                         2006      WJ Košice

Balogh Roland                  2005      ZK Fiľakovo

Mladší žiaci 44kg

Žeňuchová Andrea        2005      VIHORLAT Snina

Jankaj Rastislav                               2006      SLÁVIA Snina

Mladší žiaci 48kg

Bieščadová Diana            2006      WJ Košice

Mladší žiaci 52kg

Horváth Dávid                  2006      ZK Fiľakovo

Balász Krisztián                2006      ZK Fiľakovo

Graban Thomas               2006      ZK Moldava

Kasarda Oliver                  2006      ZK Košice 1904

Mladší žiaci 62kg

Samuel Beck                     2005      ZK 1904 Košice

Richard Čmiľ                      2006      SLAVIA Snina

Mladší žiaci 68kg

Rozemberg Ľuboš          2006      ZK Moldava

Kaščák Ľuboš                    2005      ZK Moldava

Mladší žiaci 85kg

Chmel Daniel                    2005      WJ Košice

Starší žiaci 41kg

Sivčo Patrik                        2004      SLÁVIA Snina

Starší žiaci 44kg

Gasper Jakub                   2003      WJ Košice

Starší žiaci 52kg

Michalčín Maroš              2004      VIHORLAT Snina

Hrinková Karin                 2004      WJ Košice

Surinčáková Amália        2004      VIHORLAT Snina

Starší žiaci 62kg

Zlacký Martin                    2003      WJ Košice

Starší žiaci 68kg

Frederik Sovik                                    2004    Wrestling SĽ

Andrejko Oliver                 2004     SLAVIA Snina

Starší žiaci 75kg

Hvizdoš Alexej                 2004      WJ Košice

Starší žiaci 85kg

Gálik Michal                      2004      Wrestling SĽ

Starší žiaci 100kg

Nemec Matúš                  2003      WJ Košice


 

 


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 21.5.2019

meniny má: Zina

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroup







Spolupracujeme


1915400

Úvodná stránka