Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Prípravka, žiaci - Košice ovládli Memoriál Jána Židzika

Košice, Snina (14.4.2014) Naši najmenší košickí indiáni ovládli turnaj na počesť Jána Židzika v Snine.

Hodnotenie klubov:

  1. ZK 1904 Košice / 48b.

  2. Moldavsko / 42.

  3. SLÁVIA Snina / 42b.

  4. UKR – Kelmentsy / 38b.

  5. MZK Bánovce n. B. / 38b.

  6. Wrestling Stará Ľubovňa / 21b.

  7. POL - ISKRA Spiczyn / 20b.

  8. Wrestling Jedla Košice / 15b.

  9. ZK Moldava n. Bodvou / 8b.

Jednotlivé výsledky chlapcov:

Prípravka B 24kg

Voloshchuk Ivan            2010      UKR - Kelmentsy

Braga Radu                        2011      MDA

Matúš Haburaj                 2010      SLAVIA Snina

Lukas Gladiš                      2011      SLAVIA Snina

Patrik DRAGAN                2010      WJ Košice

Cimpoeșu Bogdan          2012      MDA

Prípravka B 26kg

Cutcovschi Damian         2010      MDA

Panuș Maxim                    2010      MDA

Sofia Múčková                 2010      Bánovce

Peter Klembara               2010      SĽ

Oliver Firkaľ                       2011      SLAVIA Snina

Prírpavka B 30kg

Štefan Aľušik                    2010      SLAVIA Snina

Prípravka A 24kg

Covalschi Andrei             2009     MDA

Khohuliak Nazar               2009      UKR – Kelmentsy

Prípravka A 26kg

Biliichuk Artem                  2008    UKR – Kelmentsy

Falicovschi Vadim             2008   MDA

Melas Tomáš                      2008     Bánovce

Prípravka A 28kg

Usatiy Kostiantyn     2007     UKR – Kelmentsy

Kukura Eduard         2009     ZK 1904 Košice

Melas Andrej            2009     Bánovce

Salamon Jakub         2009      SĽ

Prípravka A 30kg

Khimich Olekciy                 2008    UKR – Kelmentsy

Dumitras Jan                      2007     MDA

Zukowski Oliver                  2008    POL Spiczyn

Prípravka A 33kg

ZUKOWSKI Oskar            2007      ISKRA Spiczyn

Samuel Vokál                    2009      ZK 1904 Košice

Dominik Zavacky             2008      ZK 1904 Košice

Matiáš Haburaj                                2008      SLAVIA Snina

Martin Kmec                     2008      ZK 1904 Košice

MAJERNÍČEK Timon       2008      WJ Košice

Prípravka A 36kg

Patrik Urbánek                 2008      Bánovce

Komov Vasyl                     2008      UKR - Kelmentsy

Matúš Hanišák                 2008      SĽ

Viktor Zdravecký             2008      ZK 1904 Košice

Michal Zavacky                 2007      ZK 1904 Košice

Ivan Strenk                        2009      SĽ

Michal Derevjaník          2008      SĽ

SZMOLNICZKY Damán  2010      Moldava n. Bodvou

Prípravka A 40kg

Samuel Paraskov            2007      Bánovce

Martin Melas                    2007      Bánovce

Peter Garnek                    2007      SĽ

GLADIŠ Thomas               2007      SLAVIA Snina

Maroš Gondek                 2009      SĽ

Marek Lešanič                  2008      SLAVIA Snina

Roman Vasilenko            2008      ZK 1904 Košice

Jakub Mladenov             2008      SLAVIA Snina

Prírpavka A 44kg

Balan Sorin                         2007      MDA

VOKÁL Michal                   2007      ZK 1904 Košice

Rastislav Janka j              2007      SLAVIA Snina

NAGY Dorian                     2009      Moldava n. Bodvou

Prípravka A 48kg

Smarža Jakub                   2008    WJ Košice

Klembara Samuel           2007     WJ Košice

Pekár Kevin                                      2007       SĽ

Prípravka A 52kg

Lastovica Denis                 2007    Bánovce

Andrejko Filip                   2009      SLÁVIA Snina

Prípravka A 65kg

Jakub Minárik                   2008      ZK 1904 Košice

Mladší žiaci 62kg

Samuel Beck                     2005      ZK 1904 Košice

Richard Čmiľ                      2006      SLAVIA Snina

Patrik Beck                         2007      ZK 1904 Košice

Marko Gorcsos                                2005      ZK 1904 Košice

STASZAK Damian            2006      ISKRA Spiczyn

Richard Goleňa                                2005      ZK 1904 Košice

Starší žiaci 62kg

Prewenski Nikodem       2003    ISKRA Spiczyn

Kolvek René                      2004      Moldava n. Bodvou

Starší žiaci 68kg

Frederik Sovik                                     2004    SĽ

Andrejko Oliver                 2004     SLAVIA Snina

 

GRATULUJEME!


 


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroup







Spolupracujeme


1993645

Úvodná stránka