Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Prípravka, žiaci - Majstrovstvá VSL oblasti I.kolo

Košice (5.3.2016) Tréningová hala na Triede SNP 61 v Košiciach, privítala 65 nádejných zápasníkov v kategóriách prípravky, mladších a starších žiakov a taktiež sa do bojov zapojili aj dievčatá. Okrem Košických zápasníkov k nám prišli aj kluby Slávia Snina a Stará Ľubovňa. Bola to akási previerka pred blížiacimi sa Majstrovstvami Slovenska, ktoré nás čakajú v sobotu 12.3. v priestoroch Spoločenského pavilónu. Zároveň sa chceme poďakovať rodičom, trénerom, rozhodcom a všetkým, ktorý sa akýmkoľvek spôsobom pričinili na usporiadaní tejto  vydarenej akcie pre naše deti.   ah

Výsledky:

Prípravka 2006 a mladší
27 pretekárov

Hmot. 22 kg/6
1. Petráš Nikolas 2008 ZK KE
2. Mokráň Marián 2009 WJ
3. Medviď Jakub 2009 ZK KE
4. Kukura Edo 2009 ZK KE
5. Gladiš Lukáš 2010 SĽ
6. Matejka Mário 2009 MOLD

Hmot. 26 kg/5
1. Vokál Samuel 2009 ZK KE
2. Mladenov Jakub 2007 SSN
3. Szafko Peter 2008 ZK KE
4. Majerníček Timon 2008 WJ
5. Almási Dávid 2008 MOLD

Hmot. 28 kg/3
1. Janitor Gerard 2007 WJ
2. Peťák Arón 2007 ZK KE
3. Koteleš Zoltán 2006 MOLD

Hmot. 30 kg/4
1. Garnek Peter 2007 SL
2. Ongáľová Lucia 2006 WJ
3. Jakab Juraj 2006 ZK KE
4. Leinberger Lukas 2008 WJ

Hmot. 33 kg/5
1. Daniš Miroslav 2006 ZK KE
2. Gladiš Thomas 2007 SL
3. Bereš Matúš 2006 Tomáš
4. Smarža Jakub 2008 WJ
5. Vasilenko Roman 2008 ZK KE

Hmot. 36 kg/ 3
1. Farkaš David 2006 SL
2. Vokál Michal 2007 ZK KE
3. Cogan Samuel 2008 SSN

Hmot. 44 kg/2
1. Rozenberg Ľuboš 2006 MOLD
2. Graban Tomas 2006 MOLD

Hmot. 52 kg/2
1. Čmiľ Richard 2006 SSN
2. Tokár Jaroslav 2008 SSN
 

Mladší žiaci 2003 -2004 - 2005
17 pretekárov

Hmot. 35kg/4
1. Derevjaník Tomáš 2004 SL
2. Benický Eduard 2005 MOLD
3. Paločko Jozef 2005 MOLD
4. Matejka Adam 2005 MOLD

Hmot. 44 kg/3
1. Zummer Samuel 2003 ZK KE
2. Furman Alex 2005 ZK KE
3. Hrinková Karin 2004 WJ

Hmot. 52 kg/ 5
1. Titka Filip 2003 ZK KE
2. Sovík Frederik 2004 SL
3. Andrejko Oliver 2004 SSN
4. Plavčan Patrik 2001 SL
5. Takáč Martin 2005 ZK KE

Hmot. 57 kg/5
1. Hvizdoš Alexej 2004 WJ
2. Beck Samuel 2005 ZK KE
3. GáLIK Michal 2004 SL
4. Takáč Samuel 2004 WJ
5. Košťa Samuel 2005 ZK KE

 

Starší žiaci 2001 -2002

17 pretekárov

Hmot. 53 kg/4
1. Kapitančík Roland 2001 ZK KE
2. Zavacký Jakub 2002 ZK KE
3. Bučko Samuel 2001 SL
4. Podhorský Tomáš 2002 SL


Hmot. 59 kg/3
1. Lešo Mikuláš 2002 ZK KE
2. Makara Lukáš 2001 SSN
3. Baran Viliam 2002 ZK KE

Hmot. 66 kg/4
1. Neupauer Lukáš 2001 SL
2. Sentiváň Benjamín 2001 SSN
3. Szakacs Tomáš 1999 MOLD
4. Molčan Samuel 2001 MOLD
 

Hmot. 74 kg/2
1. Tóth Maroš 2001 SSN
2. Kovács Tomááš 2001 MOLD

Hmot. 85kg/ 4
1. Váňa Viktor 2002 ZK KE
2. Tomlein Patrik 2001 ZK KE
3. Bartko Teodor 2001 ZK KE
4. Beneš Matej 2002 ZK KE
 

Dievčatá
1. Kollárová Dominika KE
2. Peťáková Patrícia KE
3. Janitorová Miriam KE
4. Jackaninová Sofia KE

 

Výsledky z podkladov spracoval: Miček Marcel

 

Všetkým účastníkom ďakujeme a tešíme sa na II.kolo !!!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 21.5.2019

meniny má: Zina

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroup







Spolupracujeme


1915439

Úvodná stránka