Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Prípravka, žiaci - Majstrovstvá VSL oblasti II.kolo

Košice, Stará Ľubovňa (20.03.2016) V Druhé kolo majstrovstiev východoslovenskej oblasti sa konalo v Starej Ľubovni. 58 detí privítalo príchod jari na žinenkach a zároveň si priniesli nové zážitky a najmä skúsenosti. Všetkým trénerom, rodičom a pretekárom ďakujeme a víťazom blahoželáme!   ah

 

Výsledky:

 

Prípravka 2006 a mladší 

29 pretekárov

 

Hmot. 22 kg/4

1.Petráš Nikolas 2008 ZK KE

2.Medviď Jakub 2009 ZK KE

3.Mokráň Marián 2009 WJ

4.Gladiš Lukáš 2010 SĽ



Hmot. 24 kg/6

1.Vokál Samuel 2009 ZK KE

2.Miškus Timur 2007 ZK KE

3.Mladenov Jakub 2007 SSN

4.Majerníček Timon 2008 WJ

5.Strenk Ivan 2008 SL

6.Kukura Edo 2009 ZK KE

 

Hmot. 28 kg/6

1.Garnek Peter 2007 SLA

2.Peťák Arón 2007 ZK KE

3.Jakab Juraj 2006 ZK KE

4.Malý Artu r2008 SLA

5.Janitor Gerard 2007WJ

6.Derevjanik Michal 2008 SLA

 

Hmot. 31 kg/ 4

1.Sivčo Patrik SSN

2.Benco Daniel 2005 WJ

3.Benický Eduard MOLD

4.Horváth Marko 2009 ZK KE

 

Hmot. 33 kg/ 6

1.Farkaš David 2006 SL

2.Ongálová Lucia 2006 WJ

3.Vokál Michal 2009 ZK KE

4.Smarža Ivan 2008 WJ

5.Gladiš Tomas 2007 SL

6.Vasilenko Roman 2006 ZK KE

 

Hmot. 56 kg/3

1.Čmiľ Richard 2006 SSN

2.Beck Patrik 2007 ZK KE

3.Tokár Jaroslav 2008 SSN

 

Mladší žiaci 2003 -2004 - 2005

11 pretekárov
 

Hmot. 44 kg/5

1.Zummer Samuel 2003 ZK KE

2.Takáč Martin 2005 ZK KE

3.Hrinková Karin 2004 WJ

4.Furman Alex 2005 ZK KE

5.Rozenberger Lukáš 2006 MOLD

 

Hmot. 57 kg/ 4

1.Sovik Frederik 2004 SL

2.Andrejko Oliver 2004 SSN

3.Beck Samuel 2005 ZK KE

4.Košča Radovan 2005 ZK KE

 

Hmot. 62 kg/2

1.Gálik Michal 2004 SL

2.Takacs Samuel 2004 WJ

 

Starší žiaci 2001 - 2002

18 pretekárov
 

Hmot. 42 kg/2

1.Plavčan Patrik 2001 SL

2.Rusňák Sebastián 2002 ZK KE

 

Hmot. 47 kg/3

1.Bučko Samuel 2001 SL

2.Titka Filip 2003 ZK KE

3.Podhorský Tomáš 2002 SL

 

Hmot. 53 kg/4

1.Kapitančík Roland 2001 ZK KE

2.Sentiván Benjamín 2001 SSN

3.Makara Lukáš 2001 SSN

4.Baran Vilam 2002 ZK KE

 

Hmot. 66 kg/4

1.Neupauer Lukáš 2001 SL

2.Petrovka Adrián 2001 SL

3.Ondrejkovč Daniel 2002 ZK KE

4.Pinkko Ladislav 2002 ZK KE

 

Hmot. + 73 kg/ 5

1.Zummer Mlan 2000 ZK KE

2.Tomlein Patrik 2001 ZK KE

3.Fedorco Adam 2001 SSN

4.Tóth Maroš 2001 SSN

5.Beneš Matej 2002 ZK KE

 

 

Tabuľka družstiev

Por.KlubPrípravkaMl.žiaciSt.žiaciBody

I.ZK Košice 190446223199

II.Junošport Stará Ľubovňa25141958

III.Slávia Snina2251643

IV.Wrestling Jedla229-31

V.CVČ Cvrček Moldava42-6


 

Výsledky z podkladov spracoval : Miček Marcel
 

 

Všetkým účastníkom ďakujeme a tešíme sa na III.kolo !!!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 21.5.2019

meniny má: Zina

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroup







Spolupracujeme


1915450

Úvodná stránka