Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Prípravka, žiaci - Memoriál Mikuláša Athanasova 2016 je úspešne za nami

Košice (03.12.2016) Súťažný rok bez záverečného Mikulášskeho turnaja si najmä naši najmenší zápasníci ani nevedia predstaviť. V konkurencii 6-tich krajín si zrovnali sily deti v kategóriách prípravka a mladší žiaci. Takmer 140 súťažiacich sa mohlo tešiť na zápasníckeho Mikuláša, ktorý zavítal do priestorov našej tréningovej haly. Pôvodne mestská súťaž prerástla do medzinárodnej hlavne zásluhou trénera Mgr. Miroslava Jedličku. Tréneri zahraničných klubov z Poľska, Moldavska, Ruska, Ukrajiny, Českej republiky a troch klubov z Maďarska hodnotili turnaj veľmi pozitívne. Na otvorení nechýbal primátor Európskeho mesta športu Košice Richard Raši, spolu so starostom mestskej časti Košice Západ Jánom Jakubovom prišli podporiť naše mladé talenty. Úvodné slová patrili prezidentovi ZK Košice 1904 Jánovi Tokárovi. Deti povzbudil aj olympijský medailista, majster sveta a zároveň športový riaditeľ ZK Košice Jozef Lohyňa.

Opäť sa potvrdilo, že robiť takéto podujatia pre našich najmenších sa naozaj oplatí. Možno práve z týchto detí vyrastá budúci šampión. Týmto sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa nebáli, prišli, odvážili sa a nastúpili na žinenku s cieľom podať čo najlepší výkon a tým potešiť seba, trénerov a rodičov. 

Veľé ďakujem patrí všetkým zainteresovaným od trénerov, rozhodcov, cez organizátorov, sponzorov, kameramanov a fotografov a v neposlednom rade rodičom za ich pomoc a podporu. Robíme to pre naše deti.   ah

 

VýSLEDKY IX. ROČNÍKA MEMORIÁLU M. ATHANASOVA

 

Kategória mladší žiaci 2003 - 2004 - 2005

 

Hmotnosť 31 kg/5 

1. Dyiak Ihor Ľvov

2. Stratilatov Oleksandr Ľvov

3. Ódodi Richárd Hidasnémeti

4. Plesnar Bohun Rzeszow

5. Pródli Csaba Hidasnémeti

 

Hmotnosť 35 kg/7

1. Olshanetskyy Mykola Ľvov

2. Stryzhyk Roman Ľvov

3. Kharitonov Peter Chernyakhovsk

4. Dranca Bogdan Larga

5. Thúroczy Gábor Hidasnémeti

6. Sivčo Patrik Sl. Snina

7. Pálko Samuel CvČ Moldava n/B 

 

Hmotnosť 37 kg/3

1. Voytovych Artur Rzeszow

2. Lecari Ion Larga

3. Beidek Péter Hidasnémeti

 

Hmotnosť 40 kg/6

1. Balowski Kamil Rzeszow

2. Zdepskyy Artur Ľvov

3. Molnár Balázs Miškolc

4. Béni Szilárd Miškolc

5. Michalčin Maroš Vih. Snina

6. Benco Daniel Wr. Jedla KE

 

Hmotnosť 44 kg/5

1. Bortnikov Rostislav Chernyakovsk

2. Kardos Krizstián Miškolc

3. Hrinková Karin Wresling Jedla

4. Szegedi Bianka Hudasnémeti

5. Lukáň Richard ZK Košice

 

Hmotnosť 48 kg/6

1. Lagodskiiy David Chernyakhovsk

2. Kaliský Dominik Vitkovice

3. Kudyba Viktor Rzeszow

4. Gönczi Tamáš Niregyháza

5. Györi Ema Miškolc

6. Zlacký Martin Wresling Jedla

 

Hmotnosť 52 kg/4

1. Plesniar Jeremi Rzeszow

2. Almási Zsusana Miškolc

3. Palka Szimon Rzeszow

4. Szatmári Maté Hidasnémeti

 

Hmotnosť 57 kg/7

1. Bystroň Samuel Vitkovice

2. Körszi Tamás Miškolc

3. Sovík Frederik St. Ľubovňa

4. Andrejko Oliver Sl. Snina

5. Beck Samuel ZK Košice

6. Košťa Radovan ZK Košice

7. Kaščák Ľuboš CVČ Moldava n/B

 

Hmotnosť 62 kg/2

1. Ksiazek Lukasz Rzeszow

2. Hvizdoš Alexej Wresling Jedla

 

Hmotnosť 73 kg/4

1. Gálik Michal St. Ľubovňa

2. Juhász Erik Miškolc

3. Czibere László Hidasnémeti

4. Chmel Daniel ZK Košice

 

Hmotnosť +73 kg /3

1. Kohut Stefan Ľvov

2. Mironov Egor Chernyakhovsk

3. Nagy Levente Niregyháza

 

Prípravka kategória B 2009 - 2010 a mladší

 

Hmotnosť 17 kg/4

1. Weiser Chiara CVČ Moldav n/B

2. Šváb David CVČ Moldav n/B

3. Almášiová Dominika CVČ Moldav n/B

4. Konderla Maxi ZK Košice

 

Hmotnosť 21 kg/5

1. Kovalski Andrei Larga MDA

2. Kutkowski Damian Larga MDA

3. Remiáš Richard ZK Košice

4. Remiáš Marko ZK Košice

5. Benický Leonard CVČ Moldava n/B

 

Hmotnosť 26 kg/5

1. Andreevski Grigore Larga MDA

2. Lecari Bogdan Larga MDA

3. Medviď Jakub ZK Košice

4. Kmec Martin ZK Košice

5. Horváth Attila Hidasnémeti

 

Hmotnosť 28 kg/4

1. Vokál Samuel ZK Košice

2. Volanyn Dominik Rzeszow

3. Kaščáková Lídia CVČ Moldava n/B

4. Sanislo Tobias CVČ Moldava n/B

 

Hmotnosť 33 kg/2

1. Bodnár Michal ZK Košice

2. Bocsarsky Agnes Hidasnémeti

 

Hmotnosť  48 kg/2

1. Horváth Marko ZK Košice

2. Tokár Gerald ZK Košice

 

Prípravka kategória A 2006 - 07- 08

 

Hmotnosť 22 kg/ 4

1. Falicovschi Vadim Larga MDA

2. Guliev Kiril Chernyakhovsk

3. Orlickyy Zeno Miškolc

4. Konderla Oliver ZK Košice

 

Hmotnosť  24 kg/4

1. Charitonov David Chernyakovsk

2. Kukura Eduard ZK Košice

3. Kováč Matúš CVČ Moldav n/B

4. Hubert Anton Rzesszow

 

Hmotnosť 26 kg/4

1. Dhymitriskin Roman Ľvov

2. Balazs Eda Miškolc

3. Tešnár Richard Vitkovice

4. Majerníček Timon Wresling Jedla

 

Hmotnosť 28 kg/2

1. Gurbovič Daniel Vitkovice

2. Horváth Oliver Hidasnémeti

 

Hmotnosť 30 kg/10

1. Bystroň Max Vitkovice

2. Peťák Áron ZK Košice

3. Lesnár Bohun Rzeszow

4. Galik Maxim St. Ľubovňa

5. Lecari Daniel Larga

6. Mladenov Jakub Sl. Snina

7. Marci Krištóf Hidasnémeti

8. Benický Erik CVČ Moldava

9. Szabo Albert Hidasnémeti

10. Almáši David CVČ Moldava n/B 

 

Hmotnosť  33 kg/14

1. Cernelea Dionise Larga

2. Zubrickyi Dmitryi Chernyakhovsk

3. Oláh Martón Niregyháza

4. Tóth Zoltán Miškolc

5. Sakács Verner Miškolc

6. Juhász Roland Miškolc

7. Malý Artúr St. Ľubovňa

8. Szaffko Peter ZK Košice

9. Biešťadová Diana Wreslin Jedla

10. Jjasinski Bartosz Rzeszow

11. Bartfai Martin Hidasnémeti

12. Jakab Jurak ZK Košice

13. LuKáň Michal ZK Košice

14. Piak Zsombor Hidasnémeti

 

Hmotnosť  36 kg/12

1. Garnek Peter St. Ľubovňa

2. Almasi Marcell Miškolc

3. Stryzhyk Andryi Ľvov

4. Daniš Miroslav ZK Košice

5. Farkaš David St. Ľubovňa

6. Hanicsko Bence Miškolc

7. Franko Bernard Sl.Ľubovňa

8. Krzemienicki Mikolay Rzeszow

9. Kováč Šimon CVČ Moldav n/B

10. Leczo Stefan Hidasnémeti

11. Szabó-Bartko Kristian CVČ Moldava n/B

12. Vasilenko Roman ZK Košice

 

Hmotnosť 40 kg/4

1. Balan Sorin Larga

2. Vokál Michal ZK Košice

3. Farkas Attila Miškolc

4. Bocsarski Botond Hidasnémeti

 

Hmotnosť 44 kg/4

1. Kolesár Evelín Miškolc

2. Saracuta Vasile Larga

3. Jeles Antal Niregyháza

4. Graban Thomas CVČ Moldava n/B

 

Hmotnosť 48 kg/2

1. Remiáš Gabriel ZK Košice

2. Hoskó Tamás Hidasnémeti

 

Hmotnosť  52 kg/3

1. Biro Balázs Miškolc

2. Rosenberg Ľuboš CVČ Moldav n/B

3. Broda Maksymilian Rzesszow

 

Hmotnosť + 60 kg/2

1. Molnár Csaba Miškolc

2. Kovács Ákos Hidasnémeti

 

 

Celková tabuľka družstiev/ Body

 

1. ZK Košice 1904 / 80

2. DVTK Miškolc  HUN / 72

3. Larga - MDA / 60

4. Ľvov UKR / 47

5. Stal Rzeszow - POL / 47

6. Hidasnémeti HUN / 46

7. Chernyakhovsk - RUS / 40

8. CVČ Moldava n/B  / 34

9. Sokol Vitkovice - CZE / 30

10. Wrestling St. Ľubovňa / 26

11. Wrestling Jedla Košice  / 17

12. Nyiregyháza HUN / 15

13. Slávia Snina / 4

14. Vihorlat Snina / 2

 

Výsledky spracoval: Marcel Miček

 

VŠETKÝM DEŤOM GRATULUJEME A UŽ TERAZ SA TEŠÍME NA MIKULÁŠA!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroup







Spolupracujeme


1961009

Úvodná stránka