Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Seniori – Bodnár na silne obsadenom turnaji DAN KOLOV – NIKOLA PETROV

Košice, Ruse (BUL) (7-9.4.2017) Tohtoročný prestížny turnaj Dan Kolov – Nikola Petrov sa nekonal ako každoročne v Sofii, ale v meste Ruse, v ktorom sa minulý rok konali Majstrovstvá Európy do 23 rokov.

Turnaj už zo začiatku hlásil svoju silnú účasť, kde organizátori mali prihlásených cez 400 účastníkov voľného a gréckorímskeho štýlu z 40tich krajín sveta. Ohlasy sa potvrdili, keďže vo voľnom štýle bolo priemerne vo váhach po 30 zápasníkov. Prvý deň sa predstavil aj náš košický zápasník Michael BODNÁR vo váhe 97 kg, kde mu žreb v prvom kole prisúdil Gréka T. Xenidisa. Zápas sa začínal v celku dobre, kde Mišovi vyšiel prvý útok na nohy, následne sa to iste podarilo aj Grékovi, ktorý to v partery využil a chmatom „krstačka“ spravil ďalšie body. Potom sa už Mišovi ťažšie doháňalo manko a celkový zápas skončil 5:12. V ďalšom kole Grék podľahol macedónskemu reprezentantovi a Mišo z ďalších bojov vypadol a obsadil celkové 20te miesto.

Na tomto turnaji štartovali ešte slovenskí reprezentanti Michal Duba do 74 kg, ten podľahol Gruzíncovi D. Tlashadzemu 1:9. Ďalej v kategórii 86 kg štartoval René Matejov ten v prvom kole porazil Tunisana S. Mohameda 16:5 a druhé kolo nestačila na Kazacha A. Davlumbayevovi 7:14. V tejto váhe zápasil aj Boris Makoev, ktorý dve stretnutia zvíťazil nad Francúzom S. Alekmom 9:6 a Maďarom I. Verebom 4:2, no v štvrťfinále bol nad jeho sily Kórejec G. Kim 0:11. 

Pre Miša to bola veľká skúsenosť aj keď odzápasil iba jeden zápas, ale mal možnosť vidieť veľa iných kvalitných stretnutí a vie na čom ma ďalej pracovať. mb

 

Oficiálne výsledky tu:

https://unitedworldwrestling.org/sites/default/files/media/document/event/results/results_04_ruse.pdf


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961041

Úvodná stránka