Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Seniori - I.kolo SL na domácej pôde, predbežne nám patrí tretia priečka

Košice (1.4.2017) Prvá aprílová sobota sa niesla v znamení I.kola Slovenskej seniorskej ligy. Na domácej pôde v tréningovej hale sme mohli privítať zúčastnené kluby Slávie Snina, Vihorlatu Snina, Dunajplavby Bratislava a AC Nitra. Naše pomerne mladé družstvo, ktoré tvorili prevažne juniori, celkom dobre vkročilo do prvého kola, keď náš klub je priebežne na treťom mieste. Zápasilo sa súťažným systémom družstvo proti družstvu. Tréner Miroslav Jedlička mal k dispozícii zo seniorov, ktorý sa pravidelne zúčastňujú tréningových procesov len obmedzené množstvo pretekárov. Aj napriek tomu sa nám podarilo poraziť družstvo Slávie Snina 5:3 a Dunajplavby Bratislava 4:3. S Vihorlatom Snina posilnenými o ukrajinskcýh zápasníkov sme skončili s prehrou 3:5 a s TJ AC Nitra doplnenú o ruských pretekárov máme bilanciu 2:6. Druhé kolo nás čaká v júni v Nitre.   ah

 

Počas ligy SZZ odmeňoval najúspešnejších zapasníkov za rok 2016. V kategórii kadetov, juniorov a U23 patrili medzi najlepších naši košickí chlapci: Gabriel Tysz, Michael Bodnár a Jozef Mesiarkin.

 

Netreba zabúdať ani na ľudí, ktorí pre zápasenie obetovali časť svojho života. Ocenenia SZZ k životnému jubileu si osobne prevzali Jozef Železník a Marián Jaroš a plakety sú pripravené aj pre vlaňajších jubilantov Petra Okoša a Imricha Palanského.

 


GRATULUJEME!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1993681

Úvodná stránka