Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Seniori, juniori - Cibrili techniku v kempe s J. Lohyňom

Košice (30. september 2012) - V závere septembra viedol najlepší zápasník Slovenska v 20. storočí, majster sveta z Tokia 1990 a bronzový medailista z OH 1988 v juhokórejskom Soule Jozef Lohyňa v Košiciach ďalší zo svojich tréningových kempov. Zúčastnili sa na ňom juniori a seniori nášho Zápasníckeho klubu (ZK) Košice 1904, ktorých vedie tréner Juraj Dancák. Hlavným cieľom bolo cibriť techniku a naberať voľnoštýliarske "finesy" pred nastávajúcou sezónou.

"Veľký prínos v týchto sústredeniach vidím najmä v tom, že prinášajú iný, nový pohľad do našich občas aj rutinných tréningov. Účasť J. Lohyňu a jeho vedenie tréningov dáva kvalitu prípravy chlapcov na vyšší stupeň. Je to určite oživenie tréningového procesu, čo vítajú aj samotní chlapci,"povedal tréner J. Dancák.

Potvrdil, že v štvordňových kempoch budú v spolupráci s J. Lohyňom pokračovať. Najbližšie sa borci a tréneri stretnú s J. Lohyňom v novembri. Prezident nášho klubu  Ján Tokár ml. s J. Dancákom a J. Lohyňom zvažujú, či nebude vhodnejšie poriadať sústredenia v pracovných dňoch, a nie počas voľna v závere týždňa. keď sú v sezóne zväčša domáce alebo zahraničné turnaje. Účasť na nich totiž oberá niektorých našich borcov o možnosť trénovať s majstrom sveta.


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1993642

Úvodná stránka