Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Seniori - M. Bodnár na Memoriáli J.Svobodu opäť na stupienku víťazov!

Košice, Bratislava (17.06.2017) Na III. ročníku Memoriálu Jozefa Svobodu sa zišlo takmer 70 seniorov z 8 krajín. Turnaj bol na veľmi dobrej úrovni, čo potvrdzovala aj účasť reprezentácie Maďarska, Nemecka a Talianska. MT sa okrem spomínaných krajín zišli aj voľnoštýliari z Ruska, Rakúska, Macedónska, Fínska, Veľkej Británie a reprezentanti hosťujúcej krajiny. Košice reprezentoval jediný senior Michael Bodnár. Vo váhe do 97 kg si vybojoval bronzovú medailu.

V prvom kole sa Mišo stretol s Talianom, nad ktorým vyhral jednoznačne technickou prevahou 10:0. V druhom stretnutí ho čakal Rus, s ktorým viedol veľmi vyrovaný zápas, aj keď mu poďlahol tesne 1:2, tréner Jozef Lohyňabol s jeho výkonom spokojný. Ďalší zápas vyhral nad reprezentantom z Maďarska po fyzicky ťažkom zápase 3:1. V poslednom zápase o bronzovú medailu zdolal Nemca 4:1 a mohol sa tak tešiť z tretej priečky.  

Za družstvo seniorskej reprezentácie Michael Bodnár pomohol k zisku 2.miesta, pod vedením reprezentačného trénera Rodiona Kertantiho.  ah


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1993617

Úvodná stránka