Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Seniori – M.Bodnár na MT Turnaji Poland Open, Ziolkowski a Pytlasinski

Košice, Varšava ( 7-9.7.2017 ) Ako každý rok v období pred vrcholovým šampionátom sa v Poľsku konal medzinárodný turnaj Poland Open, Ziolkowski a Pytlasinski. Celkovo 412 pretekárov z 15tich krajín súťažilo vo voľnom štýle žien a mužov a v grécko-rímskom štýle, kde si zároveň overili pripravenosť seba a súperov pred blížiacimi sa MS v Paríži. Marek Sciranka vycestoval so slovenskou reprezentáciou a našim zverencom Michaelom Bodnárom.

Michael zápasil vo váhe do 97 kg až posledný deň turnaja, kde mu los prisúdil v prvom kole bronzového medailistu z Majstrovstiev Európy A. Husthyna. Bielorus patrí medzi svetovú špičku a po prehre na technickú prevahu 0:10, Mišo čakal na opravné boje pri súperovom postupe do finále. Tak to aj bolo, Husthyn postúpil bez problémov a straty bodu do finále. Miša čakala repasáž a zároveň boj o bronz s Kazachom A. Bakdualetom. Po vyrovnanom zápase sa súperovi v poslednej minúte podarilo po strhu obehnúť, čo Mišo už následne nevedel dorovnať a po prehre 2:4 skončil na piatom mieste.

Michael v krátkosti zhodnotil svoje vystúpenie: „ Turnaj bol veľmi dobre obsadený, kde bolo veľa kvalitných zápasov. Aj po prehrách som sa snažil zobrať hlavne pozitíva z toho turnaja, aby som vedel, na čom je potrebné ešte popracovať."   ah


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961225

Úvodná stránka