Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Seniori - MT "Macedonian pearl" v Skopje

Košice, Skopje (11-12.5.2018) V macedónskom Skopje sa aj tento rok konal UWW turnaj nazývaný "Macedonian pearl", kde vycestovali aj reprezentanti nášho klubu, pod vedením trénera M. Jaroša. Turnaja sa ako aj po minulé roky nezúčastňuje veľký počet účastníkov. Po Majstrovstvách Európy, ktoré sa konali minulý týždeň je málo turnajov, tak sa chlapci vydali do ďalekého Macedónska pozápasiť na takomto menšom turnaji. Vycestovali vo váhe 74kg J. Sýkora, 86kg M. Sciranka a 125kg M. Sýkora.    mb

 

Najviac si pozápasil Jakub SÝKORA vo váhe 74kg, ktorý mal 4 zápasy z toho 2 víťazné a 2 prehry. V počte šiestich pretekárov sa zápasilo skupinovým sposobom, kde Jakub jeden zápas vyhral a jeden prehral a tak postúpil do semifinále. Tam sa mu podarilo znova zvíťaziť a vo finále ho čakal obávaný súper zo skupiny. Tak ako aj v skupine aj vo finále prehŕava 1:11 s bulharským zápasníkom a obsadzuje 2. miesto.

                                               

 

Vo váhe 86kg mal Martin SCIRANKA bohužial iba jedného súpera, reprezentanta Bulharska. Ten bol však nad jeho sily a po prehre 0:4 odchádza domov zo striebrom.

                                        

 

V najťažšej váhovej kategórii 125kg štartoval Matúš SÝKORA, ktorý v konkurencii 3 pretekárov nedokázal zvíťaziť. Po dvoch prehrách odchádza domov z tretim miestom a ako môžeme vidieť dole na fotografii, je ešte viditeľný váhovy rozdiel s ktorým sa ťažko zápasi medzi "tažkými váhami".

                                       

 

Našim zápasníkom prajeme veľa úspechu na ďalších turnajoch!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961032

Úvodná stránka