Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Seniori – MT Ziolkowski

Košice, Dabrowa Gornicza (2-3.08.2014) Každoročne jeden z posledných turnajov pred svetovým šampionátom býva Memoriál Waclawa Ziolowskeho v Poľsku. Tento rok turnaj hostilo mesto Dabrowa Gornicza neďaleko Katowíc. Ako previerku pred blížiacimi MS to využili aj naši reprezentanti pod vedením hlavného trénera reprezentácie Mgr. Petra Hirjaka. Na turnaji sa zúčastnili aj dvaja Košičania – Jakub Sciranka vo váhe do 74kg a Michael Bodnár vo váhe do 86kg.

V prvý deň turnaja sa predstavil mladší z našich reprezentantov Jakub Sciranka. V prvom kole narazil na Iránskeho zápasníka Rezu AFZALLPAEMAMIHO, ktorému podľahol 0:10. Iránec v ďaľších bojoch zvíťazil a potiahol Jakuba do opravných bojov. V repasáži Jakub porazil reprezentanta Afganistanu Hameda ORUZGANIHO 14:4 a prebojoval sa do bojov o tretie miesto. V boji o bronz Jakub prehral s Bieloruským zápasníkom Rasulom TIKHAEVOM na lopatky. Jakub sa celkovo umiestni na 5. mieste z 13 pretekárov.

Na druhý deň sa do bojov zapojil starší z dvojice Michael Bodnár. V Michaelovej hmotnostnej kategórii sa zúčastnilo najviac pretekárov – 24. Mišo sa v predkole stretol s Poliakom Dawidom PEPLOWSKIM, ktorému tesne podľahol 4:6 na body, hoci v prvom polčase už držal poliaka v nebezpečnej polohe. Michael z ďalších bojov vypadol a celkovo sa umiestnil na 16. mieste.

Gratulujeme !


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961028

Úvodná stránka