Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Seniori - V Belehrade D. Pálinkás proti Nemcovi, M. Hutňan so Španielom

Košice, Belehrad (7. marec 2012) - Dnešný žreb na európskom šampionáte seniorov v zápasení v srbskom Belehrade určil súperov voľnoštýliarom nášho Zápasníckeho klubu Košice 1904. Dan Pálinkás sa v kvalifikácii hmotnostnej kategórie do 74 kg stretne s Nemcom Aydinom Ergunom a Marián Hutňan bude osemfinále najťažšej kategórie do 120 kg zápasiť so Španielom José Vazquezom Cubom.

"Dana čaká v prvom kole ťažký zápas. Dostal podľa môjho názoru nepríjemného súpera a pre úspech bude musieť vynaložiť všetky svoje sily a schopnosti. Maja čaká na prvý pohľad papierovo ľahší súper, ale tiež bude musieť podať maximálny výkon. Obom chlapcím verím a budem ich mohutne povzbudzovať,"reagoval dnes večer na žreb prezident ZK Košice 1904 Ján Tokár mladší.

Dnes popoludní sa v Beogradskej aréne predstavil tretí zo šestice slovenských voľnoštýliarov, Mikola Bolotňuk z Vihorlatu Snina. V osemfinále kategórie do 60 kg prehral s neskôr bronzovým medailistom Gruzíncom Malchazom Zarkuom najtesnejším rozdielom v dvoch periódach 0:1 a 0:1 a obsadil konečné 16. miesto z 20 pretekárov.


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961043

Úvodná stránka