Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Starší žiaci, U23 - Z Gemerského pohára až 6 medailí!

Košice, Rimavská Sobota (13.05.2017) Súťažná sobota pre našich starších žiakov a U23 sa niesla v znamení XXXV. ročníka MT GEMERSKÉHO POHÁRA. V porovnaní s minulým rokom bolo len takmer 80 pretekárov v oboch vekových kategóriách. Jeden z dôvodov nižšej účasti bol aj MT v kalendári UWW v Bukurešti, na ktorý vycestovali v početnom zastúpení aj slovenskí reprezentanti. O zvýšenie kvality súťaže v Rimavskej Sobote sa postaralo 7 maďarských klubov. Našim sa na Gemeri podarilo vybojovať 6 medailí a tréner Mgr. Miroslav Jedlička prevzal pohár za druhé miesto v hodnotení družstiev v kategórii U23.   ah

 

 

Výsledky:

 

 U23

Hmot. 74 kg / 4 

1. MAKULA Ramón 97 PPL 

2. ŠTEC Maxi 95 KE 

3. JÁMBOR Kristóf 97 HNN

4. ŠUTARA Nikolas 96 LRS 

 

Hmot. 86 kg / 3

1. KRUPJAK Tomáš 98 KE

2. KORŠŇÁK Samuel 98 KE

3. BENDA Lukáš 97 LRS  

 

Hmot. 97 kg / 4 

1. TOMIN Márton 94 SZIG

2. PEŤÁK Roman 96 KE 

3. HORKA Albín 99 NR

4. ŠTORK Michal 96 LRS    

 

Poradie družstiev U 23:

1. Lokomotíva Rimavská Sobota 31 bodov

2. ZK 1904 Košice 22

3. SC Sziget /HUN / 21

4. AC Nitra 21

5. Puspokladány /HUN/ 12

6. DBC Miskolc/HUN/ 10

7. Olymp Partizánske 7

8. Vasas Budapest/HUN/ 5

9. BK Hajdúnánás /HUN/ 4

 

Starší žiaci:

 

Hmot. 59 kg /6

1. VEREŠ Michal 03 NR

2. TASI Márk 04 DBC

3. TITKA Filip 03 KE

4. VALANEC Samuel 03 NR

5. HLÁSNY Marek 04 BPD

6. NÉMETH Balázs 04 PPL

 

Hmot. 85 kg / 3

1. RÁCZ Zsombor 04 VAS

2. BENEŠ Matej 02 KE

3. JANČI Adam 04 NR

 

Poradie družstiev starších žiakov:

1. Lokomotíva Rimavská Sobota 44 bodov

2. Baník Prievidza 33

3. DBC Miskolc/HUN/ 26

4. TJ AC Nitra 21

5. UTE Budapest/HUN/ 19

6. Puspokladány /HUN/ 16

7. BK Hajdúnánás /HUN 13

8. KVSE Kazincbarcika /HUN/ 12

9. ZK 1904 Košice 9

10. Vasas Budapest/HUN/ 7

 

 

Celkové poradie družstiev :

1. Lokomotíva Rimavská Sobota 75 bodov / 22 pretekárov

2. AC Nitra 42 / 10

3. DBC Miskolc/HUN/ 36 / 7

4. Baník Prievidza 31 / 10

5. ZK 1904 Košice 31 / 6

6. Puspokladány /HUN/ 25 / 6

7. SC Sziget /HUN / 21 / 5

8. Hajdúnánás /HUN/ 20 / 4

9. UTE Budapest/HUN/ 19 / 3

10 KVSE Kazincbarcika /HUN/ 12 / 2

Vasas Budapest/HUN/ 12 / 2

12. Olymp Partizánske 7 / 1

Spolu 79 pretekárov

 

 

 

SRDEČNE BLAHOŽELÁME !


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroup







Spolupracujeme


1961064

Úvodná stránka