Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Ženské zložky - V Košiciach súťažili dievčatá, titul aj pre našu N. Kollárovú

Košice (14. apríl 2012) - Súbežne s domácim šampionátom starších žiakov v Košiciach súťažili v sobotu v Spoločenskom pavilóne na majstrovstvách SR aj dievčatá a ženy. Titul si vybojovala aj jedna z pretekárok nášho Zápasníckeho klubu (ZK) Košie 1904 - Nina Kollárová zvíťazila medzi mladšími žiačkami v kategórii do 39 kg.

Celkovo sa na šampionáte predstavilo 34 dievčat a žien z desiatich slovenských klubov. V niektorých vekových a hmotnostných kategóriách sa zaregistrovalo len po jednej, alebo po dve prekárky, iba v niekoľkých štartovali tri, maximálne štyri. Preto mohli na záver šampionátu organizátori vyhlásiť majsterky SR len v tých kategóriách, v ktorých sa o titul "pobili" minimálne tri súťažiace. A tak aj keď mal náš ZK na turnaji najpočetnejšie zastúpenie, za šampiónku mohli vyhlásiť len N. Kollárovú, ktorá zvíťazila v konkurencii ďalších dvoch žiačok. Menej sa už darilo jej o tri roky staršej sestre Domonike Kollárovej, ktorá skončila medzi staršími žiačkami v kategórii do 52 kg na druhom mieste.

Príjemným spestrením športového programu v Spoločenskom pavilóne bol výber najšarmantnejšej pretekárky pre rok 2012. Trojčlenná komisia v zložení Milan Urbánek, Marek Sciranka a Andrea Šambronská vybrala spomedzi všetkých štartujúcich dievčat a žien za "naj" čerstvú majsterku Slovenska Ninu Kollárovú, členku nášho ZK Košice 1904. 

 


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961023

Úvodná stránka