Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Žiaci, dievčatá - Bratia Zavacký z Ostravy so zlatom!

Košice, Ostrava (5-6.6.2015) Ostravský klub TJ Sokol Vítkovice organizoval už 14. ročník Memoriálu Jiřího Klepca, na ktorom nechýbali ani naši zápasníci. Turnaja sa zúčastnilo 209 pretekárov v niekoľkých kategóriách. Nás zaujímala najmä žiacka, v ktorej bojovalo 9 chlapcov a 2 dievčatá, pod vedením trénera Mgr. Miroslava Jedličku. Spolu s ním vycestoval do Ostravy aj tajomník klubu Marcel Miček, ktorý po turnaji dodal:   "Bol to veľmi dobrý a kvaltine obsadený turnaj v tejto žiackej kategórii!".

Najviac sa darilo bratom ZAVACKÝM, ktorí získali zlaté medaile. Mladší Jakub po niekoľkých dobrých víťazných zápasoch sa vo finále stretol s kolegom z klubu FilipomTITKOM, ktorého porazil a stal sa víťazom v konkurencii 12 pretekárov. Starší Matej taktiež porazil kvalitných súperov a vo finále mu štastie nechýbalo, keď prehrával s ukrajinským borcom, ktorého zaskočil nečakaným "balíkom" a po lopatkovom víťazstve si domov priniesol zlatú medailu v konkurencii 14 pretekárov. Vybojovať tretie miesta sa podarilo chlapcom: P. KUNDRA 3/5, T. BARTKO 3/6 a R. KAPITANČÍK 3/5. Bez medaile z turnaja odchádzali S. RUSŇÁK, P.TOMLEIN a M.BARAN, ktorí po dvoch prehrách z turnaja vypadli.

Medzi dievčatami sa nedarilo S. ZÁMOČNÍKOVEJ 6/6 ani P.PEŤÁKOVEJ 5/6, ktoré prehrali dva zápasy a tak už v bojoch nepokračovali.   mb

 

GRATULUJEME !


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961332

Úvodná stránka