Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Zápasnícky klub 1904 Košice

Oficiálna stránka Zápasníckeho klubu Košice 1904

Žiaci, Kadeti - Jelgava - Mesiarkin strieborný a Kollárová bronzová

Košice, Jelgava (LAT) (24-28.9.2015) V Lotyšskom meste Jelgava neďaleko hlavného mesta Riga, sa konal medzinárodný turnaj pre našich žiakov a kadetov. Na dlhú cestu sa vybrali zápasníci nášho klubu, ktorých sprevádzali tréner Mgr. Miroslav Jedlička a pán Zavacký. Turnaj bol silne obsadený a to všetkými okolitými krajinami, kde mali naši reprezentanti dobrú konkurenciu.

Na turnaji sa najviac darilo Jozefovi Mesiarkinovi vo váhe 69kg, ktorý v konkurencií 16 pretekárov vybojoval striebornú medailu. Prehra prišla až vo finále, tam nestačil na domáceho pretekára, ktorý bol už nad jeho sily. Darilo sa aj našej kadetke Nine Kollárovej, ktorá obsadila tretie miesto. Pri konkurencii 5 pretekárok sa jej podarilo dva zápasy vyhrať a dva prehrať. Blízko k medaile mal aj Samuel Koršňákvo váhe 76kg, ten si však v posledných sekundách s litovským reprezentantom prehral zápas o bronz a obsadil 5. miesto z 12 pretekárov.

V kategórii žiakov sme mali dvojité zastúpenie vo váhe 44kg a to Jakub Zavacký 19. miesto/22, ten nestačil na domáceho pretekára 0:5 a Filip Titka 7. miesto, ktorý prvý zápas porazil Lotyša no v druhom kole už nestačil na Rusa 0:5.

Tréner nám povedal: "Bola to náročná cesta, ale stálo to zato!"

 

Ďakujeme za peknú reprezentáciu!


 

Facebook

www.facebook.com/kezapas/

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Posledná aktualizácia

10.04.2019

webygroupSpolupracujeme


1961319

Úvodná stránka